Ban Yediğiniz TeamSpeak 3 Sunucusuna Girme

  0
  213

  Birçoğunuz kesin bir sunucu sahibi ile kavga etti, küfürleşti ve ban yedi. Peki tekrar ban yediğiniz teamspeak 3 sunucusuna girme’nin mümkün olduğunu biliyormuydunuz…

   

  Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu sunucunun IP adresini bulmanız gerekiyor. Yani aslında siz normal kullandığınız internetin IP’sinden değil bir proxy üzerinden yeni bir internetin IP’sinden girmiş olacaksınız. Böylece IP’niz koruma altına alınmış olacak. Yani siz TeamSpeak 3 sunucusunda eğer birine küfür ettiyseniz o küfür ettiğiniz adamın elinde bir sunucu varsa büyük ihtimal size çıkış yani DDoS atacak. Bu sistem ile o saldırıdan da kurtulmuş olacaksınız.

  Ayrıca proxy sahibi olan bu proje de bir Türk girişimcinin projesi. Yani aslında bununla bir kez daha gurur duymalıyız çünkü bu sistemden yurt dışında pek fazla yok.

  Sistem, sizin yazdığınız IP ve port aracılığı ile sunucu üzerinden size yeni bir CName oluşturuyor. Siz girmek istediğiniz sunucunun IP adresini ve portunu sisteme yazıyorsunuz. Daha sonra size verilen yeni IP ile sunucuya doğrudan bağlanıyorsunuz. Ayrıca lokasyon olarak 3 seçeneğiniz var. Yani Team Speak programından sizin lokasyonunuza bakan biri bu seçtiğiniz lokasyonda görecek. Almanya seçtiyseniz artık bir Alman vatandaşı olarak o sunucuya giriş yapıyorsunuz.

  Yeni İp Alma!

  Peki bu bahsettiğimiz CName’yi nasıl oluşturacağız? İlk önce buraya tıklayarak giriş yapıyoruz. Daha sonra belirttiğiniz sunucunun ip adresini yazıyoruz. Eğer portunu bilmiyorsak sunucuya mecburi girerek en üstteki klasöre basın ve yan taraftaki “Adres:” yazan yerin “:” işaretinden sonraki rakamı oraya yazın. Eğer rakam yazmıyorsa port kısmına “9987” yazın. Lokasyon seçip oluşturun.

  İşte bu kadar basit. Verilen yeni IP adresi ile banlandığımız TeamSpeak sunucusuna defalarca girebiliriz…

  Bir Cevap Yazın