Html E-mail Tema – Responsive Html E-mail Template

0
192

Günümüz çağında her şeyin değiştiği gibi artık alışverişler – mesajlar – iletişimler de değişim gösterdi. Bunlardan biri de yeni nesil mektup yani e-mail. İlk zamanlarda düz yazı şeklinde yazılmaya başlanıp daha sonrasında bu sistem de gelişti.

İnternet’ten alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte artık faturalar alıcının e-posta adresine gönderilmeye başlandı. Fakat düz yazı yerine müşterilerin hoşuna gidecek bir mail göndermek istediler ve html mail çıktı.

Şuan neredeyse tüm websitelerinde kullanılan html maillerin yapımı kolay olmadığı için yüksek fiyatlara yaptırıyorlar. Bu konu hakkında hiç bir Türk kaynak olmadığı için webmasterler için hazır 14 adet html mail tema, hepsi birbirinden farklı tasarımlara sahip üstelik bunun da yanında her biri kendi tasarımının içinde mail ile oylama, aşamalı mail sistemi gibi 6 çeşit kategoriye ayrılıyor, örnek bir adet html tema resimdeki gibidir.

Gördüğünüz bu mail gibi 14 tanesini altaki butona tıklayarak inceleyip, indirebilirsiniz.   Daha fazlası için siteyi takip de kalın…

Html Mail Tema 

Bir Cevap Yazın