Organik Hit Kasma Programı Ücretsiz

0
342

Bir çok webmaster ilk başlarda sitelerini ön plana çıkarmak için çeşitli yollar izlemiştir.Bunlardan biri de hit’dir yani siteyr giren ziyaretçi sayısı arttırmak.

Bu işi yapan onlarca program var ama bir çoğu siteye sahte ziyaretci yollayarak sitenin öne çıkması yerine gerilemesini sağlamaktadır.Bu yüzden güvenilir bir program bulmak gerekiyor.

Uzun araştırmalarım sonucunda bir Türk’ün yaptıgı programı denedim ve mükemmel sonuç aldım, ziyaretçilerin neredeyse hepsi googleden istediğim kelime üzerinden siteye giriş yapıyordu.Bu şekilde o kelimede yükseliyordum.

Programın Mantığı Nedir?

Programın çalışma sistemi bir çok sistemle aynı tek farkı hatasız ve tüm kullanıcıları Türk. Programa giriş yapıp başlat tuşuna bastığınızda arka planda çalışmaktadır, ve ne kadar uzun durursa o kadar kredi kazanıyorsunuz. İsterseniz satın da alabiliyorsunuz.

Programın Özellikleri

– Ziyaretçi türünü belirleyebiliyorsunuz.(googleden – Doğrudan)

– Anahtar kelime. (Hitler bu kelime üzerinden gelecek)

– Gidecek sayfada şu linke tıkla diyebiliyorsunuz.

– ziyaretçinin kalacak süre aralığı.

Nasıl Kullanılır?

Hesap Oluşturma
Programı indirdikten sonra klasör içerisindeki “OrganikHit.exe”‘ye tıklayın. Programın açılış sayfası karşınıza çıkacaktır.

“Hesap Oluştur” linkine tıklayın. Açılan pencerede istenilen bilgileri doldurun.

Formu gönderdikten sonra giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Ama giriş yapamazsınız. Üyelik admin onaylı olduğu için bir süre beklemeniz gerekiyor genellikle gün içinde onay maili geliyor.

Ana Menü
Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza programın kullanım paneli gelecektir.

Başlat butonuna tıklayarak kredi kazanmaya başlayabilirsiniz. Browser da gezilen siteler gizlidir. Alt kısımda toplam kredinizi, bugün kazandığınız krediyi, bugün harcadığınız kredi miktarlarını anlık olarak görebilirsiniz. Programı simge durumuna getirip işlerinize devam etmak istiyorsanız; sağ yukarıdaki x işaretinin hemen yanındaki – simgesine tıklamanız yeterlidir.

Hesabım Bölümü

Buradan da sitenizi ekleyerek kazandığınız kredileri organik hit çevirebilirsiniz.

Organikhit.pro indir

Bir Cevap Yazın