Wattpad Okunma Sayısı Arttırma – Wattpad Vote Arttırma

1
593

Wattpad Dünya üzerinde 10 milyondan fazla kullanıcısı olan ücretsiz kitap okuma platformudur. Burada ki kitapların hepsini normal üyeler yazmaktadır.

Şu an piyasada olan bir çok kitap, bir çok yazar bu sitede keşfedilmiştir. Ve güzel yazdığını düşünen bir çok kişi de keşfedilmek için elinden geleni yapmaktadır, fakat bu biraş şans ve biraz da yazdığınız kitabın özgün olmasına bağlıdır.

Tabi Bunların haricinde wattpad’de keşfedilmenin bir yolu daha var okunma sayınızı fazla tutarak wattpad’in ana sayfasında kitabınızın önerilenlere çıkmasıdır.Ve bunu ereceğim yöntem ile rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Size vereceğim bu yöntemi bizzat ben denedim. Deneyimlerimi sizlere şöyle aktarayım. Benim şu an yayında olan 2 adet kitabım mevcut. Komik Sözler Ve Komik Sözler 2 adında ilk kitabım 860 bin okunmaya sahip ikincisi ise 46 bin okunmaya sahip. Bunu şöyle açıklayayım ilk kitabıma size vereceğim yöntem ile 3-4 gün içerisinde yaklaşık 5-6 bin okunma yaptım ve bu sayede wattpad’te mizah kategorisinde önerilenlere çıktım bu sayede 2-3 ay içinde 500 bin okunma oldu. daha sonra takipçilerimden çok sayıda 2. kitabı da yazmam için mesaj aldım bende yazmaya başladım. Bu kitaba hiç bir okuma yolamadım tamamen organik, fazla okuma olmadığı için önerilenlere düşmedi ve okuması fazla olmadı.

şimdi başlayalım işlemleri nasıl yapacağınıza;

İndir
1- buraya tıklayarak programı indirin ve açın

2- Kitabınızda okuma yolluyacağınız bölümü açın ve linkini kopyalayın.

 

2- Açmış olduğunuz programda resimdeki yere linki yapıştırıp yanındaki butona tıklayın.

3- işlem bu kadar şu an kitabınıza okuma  yoluyor demektir.

4- resimdeki 1. işaretli yer sürekli dolup yeniden başlayacaktır.

5-resimdeki 2. işaretli yer yeşil yazı olduğunda işlem devam ediyor demektir kahverengi renk de olrusa işlem durmuş demektir.

6

6-alttaki fotoğraf da 1. işaretli yerdeki yazıya tıklarsanız işleminizi duraklatır.

7- resimdeki 2. işaretli yere tıklarsanız işleminizi siler tekar eklemek için  yeniden aynı işlemleri uygulamanız gerekir.

1 YORUM

Bir Cevap Yazın